jirka F

Umíte se představit v roli hospodského, číšníka a dalších takových?

Já teda asi ne, nezvládal bych to s počítáním tržby.

Nejlepší odpověď
Malvína

Ano.

Další odpovědi
Rokio

Nedovedu. Zvládl bych být maximálně za kasou v malém obchodě, nebo vykonávat zaměstnání prodavače.

Drap

Ano, i když netuším koho myslíš pod označením „dalších takových“

quentos

Ne, mám vobě ruce levý, a ač příležitostně doučuju matematiku, po několika hodinách bych dělal početní chyby… byl jsem za ta léta svědkem dvou nehod číšníků (upuštění tácu, rozbití lampy), u mě by byly na denním pořádku…

iceT

Už ne, ale ale dělala jsem to a bavilo mě to. Tedy alespoň v té jedné hospodě, tam chodili většinou spíš mladí. Když jsem tam nastoupila, chtěli mě přeučit, abych nosila talíře a tak v levé ruce, ale nakonec se od toho upustilo, zas tak nóbl podnik to nebyl.
V té druhé hospodě to byla hrůza děs, chodili tam samí ocasi a většina chtěla vrátit do halíře, a neexistovalo, aby si někdo objednal normální štamprlu. To se objednávaly jen ty malé, prťavé 0,2.
S počítáním tržby není problém, když víš, cos na začátku směny měl ve zboží a po skončení akorát spočítáš a přeměříš, co ti zbylo. Ale chvíli to trvá.

aliendrone

Pouze krátkodobě, v delším časovém měřitku nezvládám práci s širokou veřejností. Efektivně a dlouhodobě spolupracovat dokáži jen s určitými typy lidí. Ty ostatní krádkodobě toleruji, ale tak dlouho se chodí chodí, až se sekera zasekne do hlavy, chápeš, že? ;) :D :D

autacek

Můžeš si to zkusitna home office. Bude to jistě brnkačka.

Mc Merkurion

autacek: … chápeš psaný text? víš na co se ptá? to musíš do všech odpovědí sr*t politiku nebo virus ???