Nassin

Udělali byste to, co dělají pravděpodobně jen „starší“ lidé?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Třeba jít si po obědě lehnout? Jejej, já bych prospala celou zimu. 🙂

Další odpovědi
Drap

Co dělají jen starší lidé? Třeba jedí. To bych klidně udělal.
Otázka je takto nesmyslná.

Mc Merkurion

… a co se tím myslí ??? … a kdo to je „starší“ (pro puberťáky třebas čerstvě plnoletí) ???

elkon

Hloupý dotaz a není sám.

aliendrone

Éééé, myslím, že to dělám od nevidím do nevidím (a vlastně i ve spánku). Ať dělám co dělám, mladši NEBUDU, no. :D :D :D

annas

Otázka je chybně formulovaná., nesmyslná. Co na to čeština? .

Starší je druhý stupeň, takže, kdo je starý, chybí srovnání. Starý, starší, nejstarší.

Nevím, co dělá starší člověk, který je třeba starší než školák. Bohužel, to jste neuvedl, číst myšlenky neumím,

Nelze odpovědět správně.

18letý mladík je starší než dítě z mateřské školy, tudíž na rozdíl od něho se chystá na maturitu.

led

Kto je to starší človek? Vekovo starší od vekovo mladšieho, alebo ten školák (čo by mal byť) rozumovo starší od predškoláka?
Alebo ako tí dvaja od kontajneru?
Stretli sa dvaja vyberači kontajnerov. Druhý hovorí prvému, „uhni, ja som starší.
Prvý sa nedá: haha a kedy si sa narodil? Ja v prvú minútu toho roku. A ty?
Tak ja som starší, prišiel som na svet v poslednú minútu predchádzajúceho roku. Mám prednosť! Uhni mi z cesty!“
Máte na mysli takýchto starších ľudí, ktorí si vytrvalo vyžadujú pozornosť, prednosť a hromadných prostriedkoch, alebo máte na mysli tých starších ľudí, ktorí z posledného dávajú tým, čo pomoc potrebujú? Poznám vekovo mladých, ktorí sú „fyzičkou“ starší odo mňa, hneď hľadajú miesto v autobuse, kde by zložili svoje unavené telo „A vy starší, čo vy chcete, svoje ste si už odsedeli, tak čo?“

Aj táto otázka je akoby od človeka, ktorý starobnou únavou zabudol, čo sa chcel opýtať. Skúste ako „skúsený“ programátor od MS vložiť svoju otázku, tak ako je do kompu a čakajte, čo vypadne z toho mikrookna (mikrowindows)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Starší lidé v MHD si intenzivní šikanou dokážou vynutit místo k sezení a taky se umí perfektně seznamovat přímo v tom MHD, jestli tyhle dovednosti budu ovládat, v důchodu bude blaze. 😁

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.