Marty Koller

Udělal jsem špatně, že jsem měl tolik vitamínů?

Dneska jsem měl jeden grep, zeleninu, hroznové víno, šest tabletek vitamínu C,D. Pár mandarinek a jeden banán. Teď mi je nějak nevolno. Trošku bolest ledvin. Je to vážné? Právě teď prodělávám covid. Mám karanténu.

Nejlepší odpověď
elkon

Šest vitamínů C je hloupost, stačí jeden. S tou zeleninou a ovocem není problém.

Další odpovědi
Ametyst

Tělo nějak rozezná syntetické vitamíny od přírodních z jídla. Ty umělé chemikálie odmítne. Projeví se to různě- nevolností, průjmem, pocitem slabosti. Je dobré proplachovat tělo tekutinami: co odmítne, to vyloučí.

da ny

A čím jste tpo pojídání ovoce a zeleniny proložil? Jakým jídlem.
Zeleninu s ovocem, společně a brzy po sobě konzumuje, jen neznalý bloud. Žaludek a hlavně střeva dostaly hodně zabrat! Dost kyselotvorných poživatin (překyselený žaludek).
Na déčku máte doporučené dávkování, rozpouští se v tucích (nebo jen planě projde).
Céčkem se nepředávkujete (do 1000) bezpečná dávka), ledviny, při dostatku tekutin vyloučí.
Jestli je byl nějaký vitamín C (i jiný) v zelenině a ovoci, o tom si můžete nechat zdát. Pokud to někdo nepřihnojil, byla to možná jen dobrá vláknina.
Vážné to není, co se týká požitých plodin. Jestli je to nějaká covidová komplikace, tady my nepoznáme. Jste hypochondr nebo jen tláskavý žrout? :D

Příště, než zbaštíte bezmyšlenkovitě 6 tablet vit. C, podívejte se jak jsou silné (100, 25é, 500?).
Nepsal jste nic o konzumací vhodného, protizánětlivého, minerálního prvku (prospěšnějšího než céčko) :) .) :) Ten se baští na konci jídla, nezapíhí se. Nejlepší forma je tekutá (dýňový olej)
Nevhodné, syntetické céčko, nikomu neublíží. Nevhodné je jen proto, že je ve formě, kdy ho tělo neumí přisvojit, nebo jen malé množství.

Marty Koller

Klobouk:🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Klobouk

Na covdd jedině brambory. A muskat nuss, muskat nuss her Mùller!!!