FlAsh_7

Učíte se více během online výuky, nebo jste se uěili více během normálního studia?

Nejlepší odpověď
zvonisek

Učím se stále stejně, dokonce teď možná více, jelikož mám o trochu více času, který nemusím trávit přesunem do školy.

Další odpovědi
Drap

Učím se stejně

tynuleee

učím se míň, doma je hromada rušivejch elementů tak si pak vyber jestli se budeš flákat nebo jestli se budeš šprtat jakože jo o hodině chápu ale po škole prostě teď na distančce udělám úkoly a jdu radši ven než se učit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.