Aspon180

Tvrdá dřina přináší ovoce?

Je mozny zacit s bojovym sportem ve 25 letech a prosadit se a zivit se tim? I kdyz ten clovek zadnej sport nedelal a jen sedel u pocitace? Kamarád veri, ze to jde. Chce se zivit MMA.

Odpovědi
Lgee

Jen někdy.

elkon

Zkusit to může, ale pokud nemá fyzičku, tak se mu to asi nepovede. Musel by mít velký talent.

Postmaster

nemá šanci ať se dá na pogramování

Disraeli

Záleží jak moc budeš dřít, ale hele 25, vždyť to není moc. Zapásit můžeš klidně do 50tky. V tomhle se vytrénuješ brzy a do 30tky (i mnohem dřív) už z tebe může být řádný profík. To už jen záleží, jak moc tvrdě na tom budeš makat.

Smack

Spalovače tuku a hodně cardia.

Justin1

Začít by s tím asi mohl, ale živit se tím mohou jenom ti nejlepší, kteří se propracují do nějakého klubu, který je bude zaměstnávat. Nebral bych jako samozřejmost, že se to povede, zvlášť v případě, že pro to zatím neudělal nic a začíná od nuly. Ani nevím, na základě čeho dostal ten nápad, že právě tohle ho bude živit, když s tím nemá zkušenost. Taky by se měl zamyslet nad tím, jestli by to mohl dělat i jako otec od rodiny.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Aspon180

Elkon- o fyzicku nejde tu nabere kdyz to bude delat nejaky cas