Edison

Zjentek, nevytvářej uměle něco, co neexistuje!

Koronavirus NEEXISTUJE!! Proč se jmenuje „korona“? Protože je to aura kolem ničeho. Vymysleli ji vládci světa, aby vyzkoušeli, jak se lidstvo a společnost bude chovat. Těch pár „nemocných“ a dochtorů (které stejně nikdy nikdo neviděl) není problém do pokusu zapojit.

axaxax

Příští pondělí bude nakaženo sto lidí v republice.

Tímhle tempem je dost možné, že v Česku bude za chvíli mnohem více nakažených. Nevím, jestli jich bude za týden 100, ale je to možné. Ale nevytvářel bych paniku, je to jen o něco horší chřipka… Ještě můžeme děkovat za to, že není úmrtnost kolem 30%, jak u jiných koronavirů.

balkovoid

Já nevím, ale 20. března rozhodně nemůžeš čekat míň než 2.000 marodů.

Jdu proti proud, který tvrdí, že teplejší počasí by mohlo hrát roli při snižování přenosu viru. Singapur zažívá letní teploty a vlhkost vzduchu srovnatelnou s mnoha místy na jižní polokouli a navzdory tomu se ve státě nemoc dál šíří.

Jan Kunčar

Příští pondělí bude nakaženo sto lidí v republice.

autacek

Já nevím, ale 20. března rozhodně nemůžeš čekat míň než 2.000 marodů.

Pepa25

Klíčová otázka není, jaké bude číslo v této tabulce http://www.mzcr­.cz/dokumenty/ko­ronavirus-2019-ncov-aktualni-data_18455_412­2_1.html ale kolik bude nakažených, kteří o tom nebudou vědět. Karanténa je snad účinné opatření, ale mělo by se co nejvíce testovat.

zjentek

Pevně věřím, že nikomu nechybí JINÁ MOŽNOST! (;

Hufnágl

Moment, ještě se neozval quentos!

Mc Merkurion

… mně jo: všechny nabídky jsou réalně pesimistické, co zlatá střední cesta ??? všechno záleží na tom, jak budou lyžaři disciplinovaní, zatím se moc nepředvedli …

zjentek

Zlatá střední cesta? Tak dobře, tak 2.000 nakažených při KONCI BŘEZNA! (oPTIMISTICKÝ VÝHLED JE NULA NAKAŽENÝCH A MŮJ PŘEDPOKLAD 4.000!)

Mimochodem, poslední anketní bod je reálně optimistický. (;