Hufnágl

To, že nevěsta hází za sebe svatební kytici, je známé, ale proč vdova na pohřbu nehází smuteční kyticí?

Nejlepší odpověď
annas

Pohřeb může být se smutečním obřadem v krematoriu, nebo v kostele, případně na hřbitově.

Se zesnulým se loučí účastníci květinovými dary, které se uloží na místo, kde je zesnulý uložený, některé květiny se hodí přímo do hrobu.

I když jste uvedl kategorii Zábava, myslím si, že o takových věcech se nežertuje. Jde o projev neúcty.

Kdo zná pověru o svatební kytici, kdo by „pohřební“ kytici chytal? Už to je nesmysl.

Další odpovědi
david. vlaky

Mně to přijde jako vtip
Ale dobrej vtip 😁

Justin1

Kam by ji házela? Měl by ji někdo chytat? Co by potkalo toho, kdo by ji chytil? Pokud by chycení kytice mělo přinést úmrtí blízkého člověka tomu, kdo by ji chytil, nemělo by smysl kytici házet. Na pohřeb nepatří takové legrácky, které se dělají na svatbě.

Malvína

😁 😁 To by asi nebyl stejně radostný moment jako na svatbě.

marci1

Představ si, jak by všichni rychle utíkali pryč. Černý humor. 🙂

led

Na takú kyticu sa nikto nechce ulakomiť a do roka mať svoj pohreb. Každý pozostalý by chcel žiť o niečo dlhšie než len v „kyticovej lehote“ jedného roku.

Hufnágl

annas
Někde jsem odpovídal na téma vtipy, a já psal, že mám rád všechny druhy vtipů. Pokud se to někomu nelíbí, ať neodpovídá.

Butters_xD

To ty jsi nahlásil mou odpověď, smím-li se zeptat ?

Hufnágl

Zeptat se můžeš. Jedinou odpověď co jsem kdy nahlásil byla moje – špatně formulována. To se musíš ptát jinde.

Butters_xD

Díky za odpověď, jen jsem napsal, že to je divná otázka a někdo má hned potřebu to nahlašovat ? Co je na tom vulgárního ?

Hufnágl

Je vidět, že tady nejsi dlouho. Prostě si zvykneš. Tady se nahlašují i jiné, rozumnější, příspěvky. Prostě se někomu znelíbíš a jsi na ráně jako jeden z prvních.

Butters_xD

Nezvyknu, tohle mě úplně odrazuje od toho webu. Měli by to nahlášení upravit na určitý počet nahlašovatelů, 1 je málo, hrozí nějaký postih za zneužití nahlášení ? Jestli má někdo se mnou problém, tak ať mi napíše soukromou zprávu.