Rokio

To jsem já Rokio řádil poslední hodinu na Odpovědi.cz?

Byl jsem to opravdu já, kdo v poslední době pokládal zhovadilé otázky na Odpovědi.cz?

Uživatelé, nejsem zrůda. Nejsem nemyslící bestie, či psychotický maniak?

Můžete mi poradit, co mám udělat, aby nepokračovali moje podromy na tomto webu?

Nejlepší odpověď
NoFear

A pořád to pokračuje..

Další odpovědi
jirka F

Kvůli tvým otázkám se můžu ubouchat abych se zklidnil.

Kelt

No jestli si myslíš, že se máš čím chlubit, tak jsi na úrovni 10 letých kluků, kteří zazvoní na zvonky a schovají se a mají radost z toho, že někdo vyběhne ven a rozčiluje se.

doktorwho

Tak to jednoduše nedělejte.

JežíšKristus

Stále lepší, než názory voličů ANO.

iceT

Zrušit účet a nechodit sem vůbec, to bys měl asi udělat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.