dust8

Tipujete, že bude v ČR přes 500 případů koronaviru?

Doplňuji: Děkuji za odpovědi. Většina lidí to očekávala a taky se trefila. Gratuluji i když to není na oslavu. ;)

Nejlepší odpověď
Kepler

Dá se to celkem očekávat...

Ve skutečnosti jich je už teď učitě víc než 1000, ale o všech se neví, protože je i odmítají i testovat.

Další odpovědi
Pepa25

Ano, protože...

Už dávno je!! (neustále aktualizovaná statistika uvádí PROKÁZANÉ případy! pokud by tu nebylo velké množství neprokázaných lidí, co viry rozšiřují, tak se nedělají taková drastická opatření!!!)

autacek

Dá se to celkem očekávat...

tak do pozítří

Drap

Dá se to celkem očekávat...

Hlavně díky tomu, že spousta spoluobčanů je neukázněných a nedodržuje daná pravidla.

orwell

Dá se to celkem očekávat...

Edison

Ano, protože...

Butters_xD

Dá se to celkem očekávat...

Nandi

Dá se to celkem očekávat...

zjentek

Nejsem přece vědma!

Dobrá, i já si tedy tipnu. Předpokládám bez podkladů, než se TO VŠECHNO PŘEŽENE, tak si přímou nákazou nějak očíslovaným covidem projde 60 – 70% populace naší rodné vlasti. A protože kdo mě zná, tak ví, že mám takový ten „nostradamovský manýr“, tak nám všem raději popřeji HODNĚ ŠTĚSTÍ! (;

Jo táák… přes 500 případů je vlastně taky 6–7 mil. Čechů… aháá…

metro

Dá se to celkem očekávat...

marci1

Dá se to celkem očekávat...

bohužel už zítra, t.j. 19.3.2020 ☹

icurusL

Ano, protože...

už dávno je přes 500 případů.

https://www.wor­ldometers.info/co­ronavirus/

Hufnágl

Ne, protože

Hochu, už v tuto chvíli je 522 potvrzených nákaz koronoviru. Zítra jich může být i 600,700, hodně.

Lgee

Jen 499, protože máš špatný odhad.

V ČR to není nijak hrozné, ale v USA, Brazílii nebo Izraeli je to při přepočtu na počet obyvatel hrůza.. jde o to že v těchto oblastech je opravdu velká míra zalidnění..