Iceman88

Těšíte se na podzim??? 😉

A nebo vám tyhle hnusné vedra vyhovují. Dneska u nás bylo 30 stupňů, ach jo, já už chci podzim a teploty okolo 15 stupňů. Jo, sice jsem si byl zaplavat, ale i tak mi ty hnusné horka vadí.

Nejlepší odpověď
Rokio

Docela ano. Mám rád vinobraní.

Léto mám ale také celkem rád.

Další odpovědi
Drap

Těším se na každé roční období. Ještě je třeba sklidit úrodu, pokud nějaká je, dokončit žně, zajistit dostatek krmení na zimu pro zvířata, vybrat brambory, sklidit řepy a začít ztrhat ovoce. Teprve potom bude čas na podzim

jirka F

Báječné teplé dny já je počítám léto mé krásný čas. Ale podzim je také dobrý užívej léta dokud je teplota solidní na koupání.

da ny

Ještě ne.
Po podzimu je brzy zima. A tu ráda nemám.
Jen když je teplá a sníh ve městě, jen kolem Vánoc.

zjentek

Jasňačka, pro mě nejkrásnější měsíce v roce jsou říjen a pak také květěn 👌

Medulka.013

Mně nevadí žádné roční období a každé z nich mám ráda. Tak ale letos strávím od poloviny srpna do cirka poloviny prosince v protialkoholní léčebně, a tam budu ráda, když se (byť s doprovodem) dostanu ven. Jsem zvyklá chodit na dlouhé procházky za každého počasí. Ale dělám to pro své dobro, tak to vydržím. Nechci totiž skončit jako alkoholička.

Savier

Rokio: Ty piješ? 🤔😮