dust8

Takže jak si konkrétně vizuálně představujete výhru 5 originálně zpracovaných talířů na tomto webu?

Jak myslíte, že budou talíře vyhotoveny? Co na nich bude? :)

Nejlepší odpověď
quentos

„Originálně zpracované“? Třeba sešrotované? – Vzhledem k tomu, jak je s balíky při přepravě zacházeno, z nich stejně dojde leda drť…

Další odpovědi
zjentek

https://cdn.myshop­tet.com/usr/www­.luxurytable.cz/u­ser/shop/big/44769_pi­cassiette-podkladovy-talir--vista-alegre.jpg?5ae0bf7d …představím si cokoli.

Počkat, to výherce obdrží PĚT talířů? Anebo jak jako? Co si teda vlastně máme představit? Výhru? Nebo čísi talíře? (;

Kepler

Mě by moc potěšil „talíř“ uložený v peněžence z krokodýlí kůže. Bude to ale asi keramika či porcelán originálně vyzdobený na téma Odpovědi.cz. Podobně jako dřívější trička. Vůbec mi to ale nevadí, když jsem to triko měl na sobě, tak už nejmíň tucet lidí žádal o nějakou odpověď. Akorát, že palec nedali, nevděčníci.

Drap

Nepředstavuji i a je i to upřímně úplně jedno. Takto vytvářené a hodnocené soutěže nemájí žádnou vypovídající hodnotu a jsou zcela k ničemu.

anonym

Budou na nich dva otazníky samozřejmě. Je to prostě jen propagační předmět s logem. Věc kterou ti jinde vpálí zdarma, tady se to rozdává ze neprůhledné vyhodnocování jakože „kvalitních“ dotazů, jako kdyby kvalitní odpovědi snad ani neměly váhu žádnou … je to celkem výsměch.