dust8

Taky vám nyní rotuje na stole stolní větrák?

Nebo máte rádi pečení ve vlastní šťávě?

Nejlepší odpověď
quentos

Ne. Stačí mi otevřít okno a dveře.

… a divný by bylo, kdyby na stole rotoval jiný větrák než stolní.

Další odpovědi
Edison

Ne, proč? Stačí dobře a správně větrat… Mám tu fajn nevířící klímu.

Malvína

Ne. Naopak je to na přitopení! 🙂 Už se nad námi prohnala šílená bouřka, vichr a obří kroupy.

Kepler

Mám podlahový, zvíci malého vrtulníku, přesto je v místnosti přes 29 st. Ale venku se už zatáhlo, zvedá se vítr, tak snad konečně zaprší a ochladí se.

Kelt

Ano, větrák mám. Dokonce je na skříni na dosah ruky. Ale na druhé straně je okno, které otevřu.

Drap

Ne, nerotuje

lemur11

Ne, ventilátor neochlazuje vzduch, ale pouze víří teplý vzduch s prachem.

lemur11

Ne, ventilátor neochlazuje vzduch, ale pouze víří teplý vzduch s prachem.