VaclavZeman

Taky se vam stava, ze vylijete kavu u sveho pocitace?

Parkrat jsem ji jiz vylil na klavesnici, coz bylo horsi. Ale posledni tyden jsem ve skole polil omylem kluky, Jirku a Tomase, co sedi v prvni lavici. Respektive jejich veci. Ale vse bylo v poradku, polil jsem jen jejich veci, ty potom ocistil a omluvil se jim. Stava se vam to taky? Nebo narozdil ode mne nejste nesikovni?

Nejlepší odpověď
marci1

Nestává, jelikož si veškeré nápoje pokládám preventivně od počítače dál. 🙂
Ale stalo se mi, že jsem si nesla kávu z kuchyně do pokoje. Co čert nechtěl, strašně se mi chtělo kýchnout. Nestihla jsem si kávu odložit a káva jakoby „vybuchla“, vyletěla do vzduchu a přistála na zdi. A ta se musela vymalovat. 🙂

Další odpovědi
Drap

Ne, ještě se mi to nikdy nestalo.

quentos

Komu ne? Stará klávesnice to schytala hned několikrát, od té doby si od ní dávám nápoje raději daleko.

Justin1

Kávu u počítače ne, ale asi před dvaceti roky jsem na koleji jednou v noci byl rozespalý, chtěl jsem se napít čaje, který jsem měl v hrnku, hrábl jsem po něm tak, že jsem ho vylil, a čaj tekl do šuplíku, kde měl spolubydlič sešity. To byla pěkná prekérka.

aliendrone

Když se daří, taxe DAŘÍ, běžná záležitost. Zpravidla stačí vyndat další klávesnici z šuplíku a jedééém dál. Horší je to u NTB. ;) :D :D

Nicméně spolužáky jsem nepoléval, když jsem chodil do školy (nebo si to již nepamatuji ;) :D), natož abych jim čistil věci. Spolužačky někdy ano, ale jen čistou vodou a to výhradně ty, které neměly pod tričkem podprsenku, ale prsa ANO! A s nešikovností to nemělo nic společného, naopak byla vyžadována náležitá obratnost pro dosažení kvalitního výsledku. Ale ani spolužačkám jsem věci nečistil. Kdovíproč to po mně NECHTĚLY (ač jsem se OCHOTNĚ nabízel, že se ždímáním pomohu!), spokojily se s tím, že mi daly pár facek nebo dokonce jen s různými dehonestujícími označeními mého mentálního věku či inteligence. ;) :)

Šikanování se provádělo „polosuchou cestou“. Tedy SUCHOU pěstí do chobotu, který následně červeně zvlhnul, no. Kdepak ty vaše dnešní komplikované extrabuřty. Můj postup je velmi rychlý a velmi efektivní, DOPORUČUJI. ;) :D :D

da ny

Ne.
Nikdy kávu u PC, NTB nepiji. Někdy čaj a bez nehod.
Mám jiný nešvar ;D Všude drobky (pod noťasem a na klávesnici).

cochee

Poprvé jsem sedl k nějakému druhu stolního či domácího mikropočítače v r. 1984 nebo 85 a představ si, ještě nikdy v životě jsem nevylil žádné pití, včetně kafe, ani u počítače, ani přímo do něj, resp. novodobě do jeho klávesnice (dřívější domácí počítače byly integrovány do jednoho pouzdra s klávesnicí na povrchu – př.: Sinclair ZX něco, Atari řad XL/XE/ST, Commodore Cxx, z CS provenience různé PMD, IQ, Ondra, Didaktiky atd.)

VaclavZeman

Dekuju,

Drap

Neni třeba zde děkovat. Odpovědi je možno ohodnotit palcem. Ty to však zřejmě ještě neumíš používat.