Speed77

Takový ten papír s adresou na balících tam lepí Česká pošta?

Na balících bývá nalepen papír s adresou odběratele a jsou tam i údaje o odesílateli, hmotnost, velikost, kód a číslo zásilky. Ale většinu udává pošta (hmotnost, kod, číslo zásilky), takže to tam i sami nalepí?
Odesílatel přichází pouze s balíkem (nepopsaným, s nenalepeným papírem) a podacím lístkem, který vyplňuje jak on, tak zaměstnanec pošty?

A email na podacím lístku se taky píše hůlkovým? Jsem zvyklý ho psát malým tiskacím kvůli tomu, aby se rozlišily velká malá písmena v adrese emailu (nevím jestli to hraje roli, jestli je nějaké písmeno velké nebo malé).

Odpovědi
zvonisek

Oprávněná osoba k této činnosti.
Jménem nejen všech zhrzených umělců se dovolávam spravedlnosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Velká a malá písmena v adrese emailu (před zavináčem) nemají vliv.

Speed77

děkuji, já si nebyl jistý