Mr. Marek

Také vám vadí, když se na Primě přimotá nějaký film do zajímavých reklam?

Nejlepší odpověď
da ny

Nevadí.
Všechny komerční televize se musí nějak živit i na ty filmy vydělávat. :D
Nedostávají nic z našich koncesionářských poplatků.
Pokud sleduji TV, reklamy nevnímám, někdy účelně pauzu využiji.

Další odpovědi
Speed77

Vadilo by. Proto už TV nesleduji. To se raději podívám na reklamy online, aby mi to ty protivné filmy nenarušovaly. ;D

Kepler

Teď nevím, jak to myslíš? Že Prima vysílá jen reklamy, občas narušené nějaký tím filmem? Skoro to tak vypadá. Nebo, že ve svých reklamách parazitují na slavných filmech ve formě fragmentů, nebo častěji na slavných hudebních dílech? Inu, když to mají ošetřeno v mezích autorských práv, tak ať si tam vrazí třeba kousek Beatles, nebo La Traviaty. Je mi to jedno, protože reklamy svému sluchu nedopřeji. Zvedají krevní tlak.

aliendrone

Ne že bych sledoval TV (dnes už leda když se „nachomýtnu“), ale rekalmy mi v TV nevadí. Je to věc a SVOBODNÁ VOLBA lidí, kteří na to ochotně čumí. Žádný nátlak ze strany televizí necítím. Tedy s VYJÍMKOU ČT, kde si povinně platíme vymývání mozku, tu bych zprivatizoval. :(

Drap

Nikdy jsem si ničeho takového nevšiml. Spíše naopak. Reklama se vždy přimotá do nějakého filmu.

paul1

Také mi to vadí a hned přepínám. Jinak ale se snažíme dívat se na ty stanice, kde reklamy nejsou, např. Film+, AMC, ale i ČT1, ČT2 (dobré dokumenty), ČT art a poslední dobou je dobrá nová ČT3.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.