Rokio

Také si myslíte, že si nezasloužím být člověkem? Čím bych podle vás měl být?

poznámka: Otázku jsem předělal a zlepšil na popud jednoho zdejšího uživatele Odpovědi.cz. Snad se na to nebudete na mě zlobit.

Odpovědi
Kelt

Zasloužíš si být člověkem.

Ale chovej se na odpovídající úrovni. Mysli a pokládej zajímavé dotazy. Nechej těch trapných anket, nepopisuj každý svůj prd, nekomentuj články z novin jak koho potrestat. Neprovokuj konkrétní lidi a pak se jim nemusíš omlouvat. Nejde o kvantitu, ale o kvalitu otázek . No a ty jsi položil úroveň velmi nízko.

Drap

jiný názor

???