jirka F

Také se vám někdy jídlo seká v zubech,tak že ho nemůžete uvolnit,ani jazykem.Nebo jaký jiný způsob používate k uvolnění?

Zaseknutého jídla v zubech.

Nejlepší odpověď
Kepler

Klasické dřevěné párátko mi zatím většinou postačilo. Když ne, ptyalin ve slinách to později zařídil. V nejhorším bych použil HU-HU koktejl, ten rozpustí i protézu.

Další odpovědi
Frontinus

Problém má osvědčené řešení: Zubní nit. Pokud je problém zubní nit jako kus špagátu, lze koupit i taková „párátka de luxe“, kde je kousek zubní niti napjatý v takové malé vidlici.

Drap

Ne, neseká

jirka F

@Drap a co pak jíš že se ti jídlo v zubech neseká.:))