zjentek

Stojí za veškerým projevem člověka jednoznačně neukojitelný sex?

(Já myslím, že jednoznačně a je dobře, že tomu tak je 🤷‍♂️)

Stačí si povšimnou jak úžasně vše vynikne, když jsme obdařeni výrazným sexuálním nástrojem>>>https:­//www.youtube­.com/watch?v=XEH9yf­wbG3M
(samozřejmě zde jde také o sexuální náboj ovšem v příkladu na videu jasně vidno více nástroj než náboj. Děkuji (;)

Nejlepší odpověď
quentos

Otázka nedává smysl. Co je to „neukojitelný sex“?

Další odpovědi
aliendrone

Nikoliv, jakkoli je sex (a související) jedním z hlavních hybatelů dění. Jenže stále tu máš ještě HLAD a především STRACH. ;) :)

BTW – vydržel jsem koukat do 1/3 videa, pak jsem přeskakoval, tudíž mi ten VÝRAZNÝ NÁSTROJ unikl. Napiš čas ve kterém se zřetelně objevuje. ;) :D :D

paul1

Koukal jsem na to na přeskáčku, ale nástroje jsem viděl jen hudební. Jinak neukojitelných sexem trpí jen narcisté. Nějaké jsem znal, ale myslím, že jejich projevy na veřejnosti byly celkem normální. Jiné to bylo v soukromí.

zjentek

Aliene NE NE, tak to nefunguje, musíš si to pustit CELÝ nejlépe několikrát a po celou dobu z ní nespustit oči! Sakra, čoeče, dávals vůbec při přehrávání POZOR? Přece nemohu učit samotného aliendrona NALÉZAT V PROJEVU PODSTATU, to bych si nemohl dovolit 😊🤭

zjentek

…Přece vidíš, že Sigrid je CHODÍCÍ PEKÁČ, neliž? (;
Někdo se narodí výrazný, jiný méně… S narcismem to nemá co dělat, Paul1 je mimo, asi se snaží „taktně urazit“, prostě tady je za mešuge, no 🤷‍♂️

zjentek

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gwTP4l7YK34 🤦‍♂️

aliendrone

zjentek>>> Ach so…
Tož sry bejku, byl jsem „přeladěn“ (reagoval jsem na nějaký komentář Filipa84). V takovém případě více či méně přejímám nastavenou sémantiku a v ní to, čemu říkáš NÁSTROJ by odpovídal termín SUBJEKT, to zaprvé. Navíc – ne že by mě to i tak nenapadlo, ale jak to jen napsat – Sigrid je v mých optosenzorech prostě obyčejná buchta, zkrátka ten typ „neurazí, neosloví“, to zadruhé. To v součtu způsobilo toto nedorozumění. ;) :D :D

Ovšem pokud se ti jeví jako cituji „…že Sigrid je CHODÍCÍ PEKÁČ, neliž?“, tak spánebohem LIŽ jak je ti libo. ;) :D :D

zjentek

😂😂😂 so, no proto! 👌

zjentek

Quentosi nesmíš slovíčkařit, jinak se to nedozvíme 🤷‍♂️

Jinak jde o to, že lidská touha/chtíč jsou prakticky nikdy neukojitelné, i když se o tom moc nehovoří (lidstvo se nezabývá, máme přece svatební obřady). No a tahle touha poněkud se sexem souvisí 🤷‍♂️, víme?

quentos

Jenže c htíč není totéž co sex. Spojení „neukojitelmý sex“ je nesmysl.

zjentek

Tak dobře, budiž.