zvonisek

Stalo se vám někdy, že se vám zatmělo před očima?

Je to příznak sklerozy, výduti nebo blbosti?

Odpovědi
Eduart

Jo zatmělo,dvakrát. Jednou ještě na základce když mě spolužák říznul odlamovacím nožem a tekla mi fest krev tak jsem cestou na záchody šel posledních pár metrů naprasto „po tmě“ ale po paměti sem trefil k umyvadlu a tam jsem se probral.
Podruhý to bylo nedávno u zubařky když jsem si v čekárně vsugeroval že trhání osmičky budou strašný jatka a když jsem si chtěl jít pro klíč od WC abych se opláchnul a trochnu probral tak jsem stihnul jen zaklepat a pak jsem se tam složil jak širokej tak dluhej :D

dubraro

Stává se.
1/ U zubaře. Dříve, dokud se neumrtvovalo, mne 2× na křesle křísili.
2/ Při poklesu cukru v krvi. Stačí cokoliv sníst.
3/ Při akutní potřebě používat jiný orgán než mozek (použití přípravku typu Viagra to zesílí).

ivzez

U někoho toho posledního, co jmenuješ,
u jiného třeba vzteku…

led

Zatmenie v očiach nemusí byť len z vami vymenovaných dôvodov, ale napríklad aj pri chviľkovej slabosti, z únavy, alebo rýchleho výdavku energie…
Ale zatmenie pred očami môže mať aj jednoduchý prozaický dôvod, niekto zhasne svetlo a je tma…

jirka F

Ano když byly ty horka největší,tak jsem se složil na legální brigádě.Zatmělo se mě najednou před očima a probral jsem se až na zemi.