jirka F

Stalo se vám někdy,že jste se ztratili ve vlastním městě?

Drap – Mně se to stalo akorát jednou zašel jsem do ulic kde to neznám a bylo to musel jsem se ptát lidí kde je právě ta ulice kam jsem chtěl jít.

Nejlepší odpověď
Edison

No jéje… Kolikrát… Hlavně takhle po tahu, nebo při prolézání nejrůznějších kanalizací… 😁

Další odpovědi
aliendrone

No jasně! Už v první třídě jsme s kámošema vlezli do prvního autobusu či tramvaje (tenkrát jsme měli jízdné zdarma myslím do 10 let) a jeli někam na konečnou „objevovat svět“. To bylo panečku dobrodružství z „divočiny na konci světa“ jako byly Dolní Chabry, Horní Počernice či Radotín. ;) :D :D

Drap

Ne, a tobě?

Nandi

Ne,protože v menších městech se ztratit nejde,pokud tam tedy bydlíte.

anonym

Ano. Bylo to v noci, byla mlha a byl jsem opilý. 🙂 Řidič nočního autobusu mě probudil a já bloudil po poli někde v pražských Kunraticích.

iceT

Ne, ale pokud jdu někam, kde to pořádně neznám, tak si předem prostuduju mapu. To abych se neztratila.