jirka F

Spletli jste si někdy muže se ženou a naopak?

Vy víte jak to myslím.

Nejlepší odpověď
iceT

Kdysi, jako malá holka, jsem viděla postavu zezadu, postava měla velmi dlouhé vlasy a já povídám mamce, jé podívej, paní má hezké dlouhé vlasy, a pak se postava otočila a měla i hezký dlouhý plnovous.

Další odpovědi
Tonda Káňa

Ano, některé ženy mají účesy jako muži a dost tak i často vypadají. To se pak nesmí divit 😅

Jinak co jsem tak četl za vtipy o Matfyzu, tak běžná „holka“ je tam student s dlouhými vlasy. No tak uvidíme, no… 🤔

da ny

Ano, někteří muži mají účesy jako ženy a dost tak i často vypadají.
To se pak nesmí divit ….
Dlouhé vlasy, culík, copánky, náušnice, náramky, korálky.. 😉

zjentek

Jo já vím jak to myslíš! NIKDY! Pohlavní orgány si já nepletu, prostě nepletu! 💪

cappuccino

Znam jednu zenu, ktera se narodila v muzskem tele. Kdyby nemela prsa a nepromluvila zenskym hlasem, clovek by ji povazoval za chlapa!

Tom Chrastil

Jednou jsem byl zaměněn se ženou.

Je to tak třicet roků. Stál jsem na chodbě na úřadě – s fousiskem a dlouhou rozevlátou mařenou. Vedle seděla mladá maminka s holčičkou, asi tak čtyřletou. Holčička mě dobu nevěřícně sledovala (asi viděla podobného tvora poprvé). Pak se otočila k mamince, a povídá: „Maminko, já tu paní nepustím sednout.“

magorvkleci

  • Ty, Vasquézová, už si tě někdy spletli s chlapem?
  • Ne. A tebe?

aliendrone

magorvkleci>>> Dobrá znalost tématu Hudsone! 😉 😁