jirka F

Spletli jste si někdy cestu a šli jste po cestě v domnění, že jdete správným směrem?

Každý se občas spleteme, mně se to stalo nedávno: jdu v domnění, že jdu správně, no a pak když cesta zahýbala jinam, než jsem chtěl, jsem nakonec musel využít posečené pole, abych se vůbec dostal tam, kam jsem se chtěl dostat.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nestalo. Takové věci se mně nestávají.

Další odpovědi
ivzez

Nestalo (kupodivu ani obrazně).
Co si pamatuju, chodila jsem s mapou.

Kepler

Po cestě ani ne, jen jsem kdysi vyšel z lesa, který jsem neznal, tak jsem z něj vylezl asi tak kilometr od cílového místa. Což ještě nebylo tak hrozné.

quentos

Jo. Hodněkrát. Jednou mě našla až policie (noční orientační závod na školním vejletě).
Vzhledem k tomu, že v původní verzi nebyla jediná čárka, předpokládám, že to přečteš na jeden nádech.

Justin1

Pěkný obrázek.

Občas se mi to stává při hledání kešek. Cesta vypadá, že by mě mohla dovést ke kešce, ale potom zahne jinam.

Taky si pamatuju, jak jsem v pražském metru nastoupil na špatný směr a až po chvíli mi začalo být divné, kterými stanicemi projíždím.

Dochy

Ale jo, běžně. Když je člověk v neznámé oblasti… Zas se ale dokážu rychle zorientovat.

EKSOT123

Inzerát: Prodám přesné mapy; zn.: bludný Holanďan → )-:

ivzez

Já jsem kupovala jinde…