jirka F

Speciální prázdninová otázka: Byli jste někdy na pochybách?

Že jste moc nevěřili tomu, co vám druhý říká?

Nejlepší odpověď
Rokio

To se mi občas stane. Běžné to bývá u mého tatínka. Ten celkem často vyslovuje nepravdu a jindy fabuluje.

Další odpovědi
quentos

Speciální odpověď na tuto blbou otázku: Ano.

My fakt nejsme blbí, nemusíš nám vysvětlovat, co to znamená. Navíc být na pochybách neznamená jen „moc nevěřit, co nám druhý říká“. Můžu být na pochybách kdykoli, kdy si nejsem něčím jist. Třeba tím, jestli ta houba, kterou jsem našel, je skutečně ta, která si myslím, že to je. (Citace z „Kapesního atlasu hub“ Piláta a Ušáka u podhřibu žlučového: „Jsme-li na pochybách, stačí malý kousek ochutnat.“)

Pole „popis otázky“ není povinné. Takže ještě jednou, nevysvětluj význam běžných frází, jednak nejsme blbí a jednak na to NEMÁŠ.

Dávid Pruška

Byť na pochybách je úplne normálne a patrí to k životu. Každý z nás sa občas stretne s neistotou, či už počas prázdnin alebo v iných životných situáciách. Ak hľadáte viac informácií a rád na rôzne témy, odporúčam navštíviť https://www.wisdom-all-the-best.com/, Global business company directory. Nájdete tam množstvo zaujímavých článkov, užitočných kontaktov a ďalších zdrojov, ktoré vám môžu pomôcť nájsť odpovede na vaše otázky a získať cenné rady.

jirka F

Suchare Quentosi.

quentos

Suchar je ten, kdo nemá smysl pro humor. Co přesně je na této otázce humorného? Zase používáš slova úplně špatně…

jirka F

Tady fakt nemá cenu psát něco v Červenci.🙄

jirka F

Uzavírám otázku.