nyjono

Souhlasíte se zaplacenou rekl.akcí > F1 na Karlově mostě?

Zaplatli 250 tis Kč a má to být i na propagaci turismu v Praze a ČR.

Nejlepší odpověď
terry

Ne, nrelíbí se mi to

  1. myslím, že na takto vzácné památky takové akce nepatří
  2. zaplatili hodně málo

Další odpovědi
Kepler

Ano, jsem pro

xiperio

Ano, jsem pro

Arne1

Ano, jsem pro

Trošku to zase světu připomene kouzelné panoráma Prahy – a nás to v podstatě stále jen že jsme (tedy ti v Praze) chvíli nemohlo na Karlův most.

tomin8899

Ne, nrelíbí se mi to

Hřib to nezvládá už od té „smuteční“ hostiny kdy se slavilo předčasně vítězství nad koronavirem

anonym

Ne, nrelíbí se mi to

Z historického centra by se neměl dělat holubník.

Nassin

Ne, nrelíbí se mi to

Co už se nastrkalo peněz na propagaci turismu a koukni-žádný Číňan, žádný Japonec, žádný Mongol…

paul1

Ano, jsem pro

Emefej

Ani tak ani tak

Vůbec nevím, o co jde.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Připomnělo mi to, jak Landa natáčel klip ke „Král a klaun“ v Českém Krumlově. Jaké mu tam tehdy dali podmínky, netuším

xiperio

Každá koruna dobrá.