Viktorie II.

Souhlasili byste s návrhem V4 aby bylo přizváno i Rusko?

V4=Visegrádská skupina.

Odpovědi
Kepler

Určitě ne. Jejich zájmy i politika je na hony vzdálená Střední Evropě.

aliendrone

Naprosto neprůchozí idea. Rusko si kope na vlastním písečku, my spadáme pod severoatlantickou globální oblast. A o tom, že bychom si mohli „sami něco rozhodout“ (tedy BEZ příslušného souhlasu „shora“), eh ty jedna – a na ježíška věříš? ;) :D :D

anonym

Proboha, jen ne Rusko. Už tak ten stát jen způsobuje problémy, nic jiného.

michalds

Rusko je geopoliticky i velikostně úplně někde jinde. Spíše se nabízí takové Rakousko, nebo jiná menší země střední Evropy. Kdyby nebyla problémová Ukrajina, i o ní bych uvažoval.

Drap

Přizváno k čemu ?K nějaké sportovní soutěži, nebo snad k řešení nějakého problému?

JežíšKristus

Jasně, proč ne. Však to naprosto „dává smysl“ :--)

da ny

Podrobnosti mi unikly, nezajímala jsem se. Tedy nevím, o co pořádně go. ;)

Souhlasila bych se spoluprací v oblasti hospodářství, zdravotnictví, v kultuře, ve vědě, mezi všemi, bez ohledu na politiku (tam kde je demokracie, společné zájmy).
Stavba zdí a studené války neprospívají blahu obyvatel žádné země.
Můžeme mít výhrady k politice Číny, jaké chceme. Kde by bez ní, jejích výrobků byla Kanada, USA? S Ruskem je to podobné, má co nabídnout, co odebírat.
Mám podobný názor, jako M. Kocáb (a že se sakra snažil, aby ruská armáda po r. 1989, co nejdříve odešla).
Nevraživost, k ničemu dobrému nevede. Ze soupeření profitují světové banky, zbrojní průmysl, monopoly (a jednotlivci).

Ametyst

Nevím. Radši bych tam viděla Rakousko a Srbsko.

Viktorie II.

Ametyst, zmíněné země odmítly.

Ametyst

Aha, to jsem nevěděla. Inu Sebastian Kurz je pryč, a nový je horší než Němec.

Pepa25

S jakým návrhem? Kam přizváno?

EMELOUN

S návrhem přiřazení do Visegradské skupiny 😂 je to tam napsaný

Dochy

V tom případě čí to měl být návrh a kdo ho odmítl?