Lgee

Šlo by to?

Pokud bych pouzival linux a napsal bych si vlasti prohlizec pustilo by me to na fb, google atp? Když by to byl ůplně neznamy prohlizec. Jde mi o to abych mel co nejvic sobestacnost.

Odpovědi
Gonfaloniér

Prohlížeč je prohlížeč – vyhledává a umožňuje ti jít na ty internetové stránky/weby, provádět tě po internetu a zobrazovat vše, co na konkrétních stránkách je, takže pokud by to bys vytvořil skutečně funkční prohlížeč.. tak asi jo. Proto se tomu říká internetový/webový prohlížeč. Kdyby nefungoval, tak by to nebyl prohlížeč. :P
Hodně štěstí s tvorbou vlastního prohlížeče. ;) :D

aliendrone

Proč ne? Pokud se budeš dostatečně držet standardů W3C. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Gonfaloniér>>> Prohlížeč rozhodně nevyhledává stránky (to dělají vyhledávače jako Google, Seznam apod.), nicméně je schopen ti něco na stránce najít (třeba text apod.)., ;) :D :D