jirka F

Šli jste někdy přes železniční koleje (mimo přejezd)?

Já mockrát tzv.tajnou zkratkou ke škole přes koleje kde ale nejezdil vlak. Zdroj obrázku:pixabay

Nejlepší odpověď
Kepler

Kdyby jenom přes koleje. Jako kluk xmrti rád i po kolejích. Každý blbec fíra na mně houkal.

Další odpovědi
Drap

Ano, téměř každý den tak chodím

Edison

Samozřejmě… I tam, kde jezdil vlak…

quentos

Mnohokrát.

Rokio

Ano, hodněkrát, když jsem běhal kolem zahrádek. Na jednom místě vždy musím přeběhnout koleje mimo přejezd přes most. Samozřejmě si dávám pozor a orientuji se jak sluchem, tak i zrakem.

Také jsem jednou šel s otcem po kolejích, když jsme vyrazili na trump. Nikdy jsme ale nešli v tunelu, protože by to byla sebevražda.

Dochy

Jo…

Ametyst

Mnohokrát jako dítě. Teď už tak rychle neprchám.

Kelt

Když jsem bydlel ve Valašském Meziříčí, tak jsem skoro každou sobotu přecházel 2 x koleje tam i zpátky, takže 20 let = 50 týdnů x 20 × 4 = 4000. A minimálně stejnou hodnotu si přečti za dalších 30 let. Třeba zrovna dnes, i když to bylo na nádraží.

Arne1

Ano, a co má být ? Někdy i po kolejích…

Edison

Tyjo, Rokio, ty se nezdáš… A tos vyrážku na Trumpa přežil???

Rokio

Edison: Děkuji za upozornění. Myslel jsem na tramp. Chybička se hold vbloudila.

iceT

…holt…

Edison

Já si to myslel… 😁

Kepler

Chybička se nevbloudila, on to napsal anglicky, jak je ve Znojmě zvykem!