Marty Koller

Šli byste s takovým člověkem ven? Jak mám s ním jednat?

Neznám ho, pouze z instagramu. Zná spoustu lidí co znám já, já se jich zeptal jaký on je a prý je psychicky nemocný. Trpí depresemi a podivným chováním. V životě jsem ho osobně nepotkal. Píše mi tak 30 zpráv a pětkrát za sebou mi napíše čau.

Nechal si udělat dětské tetování a řekl že je to pravé tetování za 2000 Kč.
Kamarádi mu řekli ať se naučí Češtinu že má špatnou gramatiku a on jim začal nadávat že mu hrozně ublizujou.
Napsal mi zprávu že má deprese a sebevražedné sklony, a já mu napsal ať to řekne rodičům a on mi napsal ať tu zprávu smažu že se mu nelíbí a že ho hrozně děsí. Řekl že má málo kamarádů a že ho hodně lidí nenávidí, byl venku a jedním mým kamarádem a prý se choval jako pošuk. Řekl že mě má rád, na první stranu se dá pochopit na druhou stranu je to magor. Co s ním? Napsal mi že chce spát u mě doma, je to normální aby se takhle choval? Může být nebezpečný? Minule mi zavolal ve tři ráno že si chce povídat. Neustále mě zve ven.

Nejlepší odpověď
Kelt

Psal jsi, že ovládáš bojové umění, takže v případě fyzického útoku by ses asi ubránil. Ale pokud na tebe bude útočit psychicky, tak tě může zdolat. Pozor na lidi, kterým podáš prst a chtějí celou ruku.

Další odpovědi
cappuccino

Vypada to, ze se s nim nikdo nechce kamaradit, tak se obratil na toho, kdo ho posloucha. Ale pozor na nej: tihle lide dokazi prekvapit, ale i vysavat energii.
Mam tu zkusenost, ze kdyz lidem nastavim sve ucho, tezko se jich zbavuji.

Drap

Asi se mu líbíš a co se týče reakce okolí na něho, bude obdobná jako u tebe. Zřejmě si budete rozumět. Nevidím však ani jeden důvod proč s ním někam jen tak chodit.

zjentek

Musíš si vybrat no>>>https://­youtu.be/OY8u­KIwJ7Y0?t=64

Klobouk

Šalená bukvice, nejhorší kombinace. Nikam s ním nechoď!!!

Marty Koller

Kryšpín: Vždycky si najdete toho špatného. Oni ke mě nemají úctu na tomto webu místo toho mě mají za magora což nejsem. Neustále mě jen kritizovat

Marty Koller

Kryšpín: Musím být upřímnej

Marty Koller

Drap: On není gay měl holku. On mě má za kámoše a já jsem rozhodně normální. Proč mě berete jako magora když mám jiné názory než vy? Drape spíš ty se chováš jako debil.

Kryšpín

Podívej Marty Koller neškodilo by trochu slušnosti mohl by zasáhnout adm.