zahradnicity

Sledujeme v přímém přenosu nezadržitelný pád „Západu“?

Pro ilustraci toho co se kolem nás už nějakou dobu děje předkládám článek https://nypos­t.com/2023/06­/24/harvard-behavior-scientist-who-studied-honesty-accused-of-fabricating-data/ ve kterém se dočtěte, že prominentní vědkyně z Harvardu sfalšovala vědecké výsledky studie, která zkoumala poctivost a čestné chování.

Nejlepší odpověď
Drap

Proč pád západu? To zřejmě nese sebou demokracie, je to i u nás. V minulém týdnu jsem se dočetl, že vysoký policejní důstojník zfalšoval dva vysokoškolské diplomy, eurokomisař/už bývalý/ je obviňován a u soudu z falšování dotací v desítkách milionů, ministryně Černochová, prohlásila, že v Rusku je občanská válka a příkladů by bylo podstatně více. Odkazy nebudu hledat, považuji to za zbytečné. Z uvedeného tedy usuzuji, že lži, podvody, dezinformace a oblbování lidí je průvodním jevem demokracie, takže nezbývá nic jiného, než si na to zvyknout.

Další odpovědi
Ametyst

Západní pseudoelity se rozhodly, že budou pro sebe zachraňovat planetu: neužiteční darmožrouti ( Clintonové výraz) to tvrdě zaplatíme. Slunce, voda, vzduch, duha- vše už se zprivatizovalo. Ekonomický růst přestal růst, tak si ty pseudoelity někde musí nahrabat, na co byly vždycky zvyklé. Ale pozor- politici jsou jen užiteční idioti, kteří pracují proti nám. Ti nejsou žádná elita, mají jen trochu moci, v porovnání s pracháči, kteří je korumpují.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Nga8aKT91v0

aliendrone

LOL raději ti napíši, že NĚKDE mají nejen nějakou zparchantělou JEDNU vědátorku, ale rovnou CELÉ KATEDRY! 😉 😁

ODKUD si myslíš, že SYSTÉM bere „vědecká data“, kterými nás krmí? Covid např. už nepamatuješ? 😮 😕

elkon

A k čemu nám to bude, asi nemáš co dělat, že. Každý má své starosti.

Pepa25

Panebože, další protisystémový troll! Předpokládám automat, kompilující náhodné kauzy, protože i malé dítě ví, že se všeobecněním z jednotlivosti na celek má být opatrné (např. že strýček Skrblík je bohatý neznamená, že všichni kačeři jsou milionáři).

Ametyst

Drape, demokracie vypadá jinak než nálepkování a prosazování jediného názoru ( v mediích za pomocí korupce z EU). Ostatně Číňani se ptají, jak se nám tu v EU žije v diktatuře. 🙂

Drap

Naši vrcholní představitelé říkají že žijeme v demokracii. O tom že by zde byla totalita nikde žádná zmínka. Proto uvádím v demokracii. Přece nechci být považován za nějakého prorusképo švába.

WordPress

Vše je v pohybu, a tak zde nic není dokonalé a vše je zde dočasně.