marci1

Slavíte Vánoce? Všem, kteří je slaví, přeji požehnané Vánoce, štěstí, radost a pohodu v kruhu rodiny. 🙂 Obr.: Pixabay

Nejlepší odpověď
Malvína

Marci, moc děkuji a přeji to samé i vám. U nás přípravy v plném proudu, ale vánoční nálada moc není. Svítí zde slunce a je teplo jako na jaře. Těším se na salát, řízky, mé likéry a cukroví! 🙂 Krásný sváteční den všem, jdu zase makat 😉

Další odpovědi
paul1

Slavíme a díky za přání. I já přeji hezké Vánoce a do nového roku hodně zdraví a štěstí. Pavel

quentos

Ano. Nechápu spojení „(před)vánoční“ stres. Vánoce jsem měl vždycky rád, nemusím mít pod stromečkem horu dárků, stačí pár, hlavní je atmosféra a setkání s rodinou.
Za to, že jsem se dnes probudil se slzami v očích a je mi smutno, Vánoce nemohou. Díky a nápodobně.

zjentek

A tak není zas až tak třeba mít okolo sebe nějaké kruhy, rodinné či jiné, mně například stačí, když vím, že všude okolo jsou ty holky moje, EMMIČKA STONE že jo, ovšem nedá se říci že by neměla konkurenci, bo… Charlize Theron (!!!), Mila Kundis, Keira Nightly (!!!), Milla Jovovich, Amanda Seyfried (k pomilování očí), Kate Winslet, Scarlett Johansson, Margot Robbie, Lucy Liu, Natalie Portman, Anne Hathaway, Liv Tyler, Michelle Pfeiffer, Monica Belucci, Jessica Biel, jo- RACHEL WEISZ (uf), Linda Rybová (!!!), Naomi Watts, Evangeline Lilly… (poslední jmenovanou jsem dokonce našel na netu jak jí bylo vidět dolem až do krku- to byly teprve ty správné Vánoce!!!) … Prostě všechny ty zralé a šťabnaté třicítky a štyrycítky, vlastně věk ani nehraje roli, jak tak koukám a žasnu jo a tybrďo tyto vánoce jsem se hrubě zamiloval do LENY HEADEY (!!!), jako, měl jsem motýlky už dávno, ale naplno to propuklo letošní svátky, jo, co nadělám. A další a další, abych některé neukřivdil (když vzpomenu tak dopíši 😉😉😉).

Jinak Vánoce slavím a SAMOZŘEJMĚ se připojuji s modlitbičkou a přeji VŠEM PŘÍTOMNÝM I ZDEJŠÍM NEPŘÍTOMNÝM (a tím teď nemyslím Elkona či Rokia) bezbolestnou morální kocovinu! Šťastné a veselé! Děkuju, váš ZJENTEK 🤪💉

cappuccino

Pohodicku a lasku vsem:-):-)

Mravenec

Ano, slavíme. Ale žádnou vánoční náladu nemám. Také Ti přeji jen to nejlepší a šťastné a veselé. 🎅🎄🤶

VaclavZeman

Ne. Nemám rád tyto svátky a nevidím důvod, proč bych je měl slavit. Bohužel o nich ani nemám co dělat, protože doučka na tyto dny nikdo nechce a mám celý den volno. I tyto Vánoce, stejně tak jako minulé, jsem si nadělil permici do vlaku. Takže jezdím a jezdím až do Nového roku a to já miluju. Děkuju.

zjentek

Doufám že si mé přáníčko, mou „motlidbičku“ přečte i TEN Aliendron, bo vím, že už se mu po zapovězených láskách taky trochu stýskalo, tak tady je má pěkně popořadě! 🤪💪🙂