jirka F

Skončili jste někdy nebo jste měli nakročeno k tomu skončit na ulici?

Já zatím ne naštěstí.😊

Odpovědi
Drap

Ano, kdysi se to stalo, když jsem vyhořel. Postupně se vše nějak zvládlo.

_Bůh_

Ne, od toho má člověk rodinu. Pro lidi bez rodiny jsou nocleženky a ubytovny. Na ulici skončí jen alkoholici, které na nocleženku nepustí.

quentos

Moc nechybělo. Maminka tehdy objevila dokumenty usvědčující nevlastního otce z astronomických dluhů. Do té doby váhala s rozvodem. Pak už ne. Spláceli jsme za něj „jen“ asi půl milionu. Sliboval hory doly, že nám to vrátí…