KájaP

Škodí močení do napuštěné vany? A dělá to Někdo z vás? (Řeknete na 100% že ne)

Močení

Nejlepší odpověď
aliendrone

V zásadě NEŠKODÍ. To třeba o močení do pojistek/jisti­čů/elektroroz­vodných skříní POD NAPĚTÍM ani zdaleka říci nemůžeš. ;) :D :D
A není to ani tak zajímavé, jako močit z Karlova mostu na promenádní paluby vltavských parníčků plné výletníků (jj, je to dávno, ale kdysi jsem to s kamarády shledával velmi zábavným). ;) :)

Je to v podstatě jen nechutné (hlavně pro toho, kdo vanu bude umývat) a zbytečně komplikované. Nechápu důvod proč (když chceš močit do vany) ji předem napouštět? :o ;) :D

Další odpovědi
Rokio

Proč bych to dělal? Nedělám to.

seraphico

Tak jako neškodí, ale je to docela prasárna. 😄 Já přeci jenom raději ten záchod.

paul1

No nevím, dá se to počítat mezi urioterapii, tedy už ale ve formě homeopatie. Jo ještě dodávám, že máme jen sprchový kout. Když se chceme vyráchat ve vaně, tak jezdíme ku dceři, bydlí nedaleko.

zjentek

Smaltu, mramoru, akrylu, litině a ani pokožce to neškodí. Napusť si do vany co chceš, ale dobrý zvyk je před opuštěním vany se sprchnout sprchou. (citlivky tady neposlouchej, neb se z tebe stane alergik či chytíš jiný fujtajbl moribundus a budeš vzývat své ZLATÉ čůranky!

Jiří Bohumil

Škodit neškodí. Dokonce se údajně, v případech nějakého poranění v místech s nedostupností čisté vody, doporučuje ránu vypláchnout vlastní močí. Má mít dokonce částečně antiseptické účinky.
Osobně do vany nemočím, nekoupu se, ale pouze sprchuji. Ale přiznám se, že tedy ve sprše močím. Jde to velice dobře a zejména ve starším věku. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Napuštěné? Fuj!

zjentek

Ne, prázdné woe.

alik360

Ne. Mám sprchu.

Gus_Fring

Nemohu odpovědět, protože absolutně nechápu „(Řeknete na 100% že ne)“.

moníčeččík

maš to dobrý protože ne