Anonym 12345

S kterým z následujících oborů mohu najít nejlepší uplatnění v Rusku? Matematika, Angličtina, Biologie, Zeměpis, Dějepis

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Chybí tam Ruština. :'D V Rusku se nejlíp uplatníš v ruštině ;)

Popravdě myslím, že asi s žádným (nebo se všema – záleží, jak se na to díváš). Jde o to, že tyto obory mají stejné uplatnění skoro všude na světě stejné – jde o to jak se v nich uplatníš ty. A co vůbec si pod tím uplatněním představuješ.
Angličtinou bys mohl uspět jak – dorozumíváním, nebo překládáním z angličtiny, diplomacií, učením anbeo i jinak? Záleží na hledisku..
Pak tam máš vědy – a to je podle mě jedno v jakém si státě – proto záleží jak se uplatíš ty (kdekoli – můžeš se v tom dějepise nebo biologii uplatnit stejně v Rusku jako v Anglii nebo Francii).

Zeměpis – cheš dělat co? Průvodce, mapaře, psát nějaké zeměpisné spisy nebo turisktické mapy, zkoumat něco spojeného se zeměpisem.?
Jak říkám, záleží, jak se na to díváš. V každém tomto oboru se můžeš uplatnit skoro stejně dobře kdekoli na světě (záleží na tobě, jak se v tom chceš uplatnit = jakým způsobem). Na státě ani tolik nezáleží.

Další odpovědi
Drap

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-uplatneni-povolani-plat-najdu-s-temito-obory-anglictina-matematika-biologie-zemepis-dejepis-informatika

EKSOT123

Dějepis je choulostivá záležitost. Myslím, že prakticky ve všech zemích, v některých víc.

Edison

Tak tohle jsi trefil. Historici jsou taky tak trocu (dost) politici a politologové. Bo dějiny píší vítězové, ne historici. A to kdekoli na světě.