dust8

Schvalujete, že se v Chorvatsku pokutuje chůze v plavkách či bez triček mimo pláž a též blokace míst lehátky na pláži?

Nebo čtu dokonce o pokutu za jízdu s kufrem na kolečkách.
Dostal jste někde v Chorvatsku či jinde mimo ČR za podobné věci již pokutu?

Zdroj: https://medium­.seznam.cz/cla­nek/naturally-do-chorvatska-uz-nikdy-dostali-jsme-pokutu-za-kufr-na-koleckach-i-za-odhalene-telo-bez-tricka-11537

Nejlepší odpověď
Drap

Je úplně jedno, zda schvaluji či neschvaluji. Pokud se mi nelíbí jejich zákony, nikdo mně nenutí, abych tam jezdil. A proč schvalovat či neschvalovat něco so neovlivním. Je to stejné, jako kdybych neschvaloval , že večer zapadne slunko. Bez ohledu na můj názor stejně zapadne.

Další odpovědi
WordPress

Až nebudou mít dost turistů tak pochopí že chybují se svými zákazy

zjentek

IMHO by destinace určené plebsu takto nějak a podobně vypadat měly.

Emefej

Je mi to úplně jedno. Můj případný souhlas či nesouhlas na tom nic nezmění.

zjentek

Drape, věděl jsi, že podobně jako ty smýšlí převážná většina intelektuálů a že právě toto smýšlení je přímo zodpovědné za stav společnosti, jak ji známe a jakou ji máme? A je na místě si toho vážit? Co ty myslíš? Děkuju.