jirka F

Sbíráte i složitější houby?

Choroše,holubinky…

Nejlepší odpověď
quentos

Co je to „složitější houba“?
Sbírám všechno, co znám. Tedy včetně holubinek (snad kromě nazelenalé), žampionů, pýchavek aj. Ale jejich stavbu jsem nezkoumal, tak nevím, které jsou „složitější“.

Další odpovědi
Kepler

Jak složitější? Chroše nesbírám, holubinky někdy, jen dva druhy. Dávám přednost hřibovitým houbám. Z těch lupenatých ještě václavky a lišky.

Kepler

quentos: h. nazelenalá je bezkonkurenčně nejchutnější! https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Holubinka_na­zelenal%C3%A1