Daniel1232

Poradíte, jak si nejlépe chránit ruce, když roznáším noviny či letáky?

Zdravím chci se zeptat dělám roznos letáku OBI teta Penny glóbus Tesco lidl Rosman některé prodejny mají zavřené a Babiš řekl že doporučuje zaměstnavatelů aby zaměstnanci zůstali doma a pobírali placenou dovolenou já sám roznáším noviny a ještě do toho sahat na špinavé schránky který se o to nestarají a vzít si rukavice to nejde díky za odpověď

--
Roznos letáku koronavirus

Nejlepší odpověď
Edison

Jak nejde si vzít rukavice? Hele… i pošta prerušuje roznos letáků. Nic? Nic tě nenapadá? Jakákoli činnost, která není nutná by měla být přerušena! A letáky fak teď nikoho soudnýho NEZAJÍMAJ! Navíc si umím představit, jak babka, která by normálně nikam nešla poletí hned vykoupit slevy a pak si stěžovat na malej důchod.

Další odpovědi
Hufnágl

Je zákaz volného pohybu! Letáky si strč do někam.

mosoj

V rukavicích chirurg operuje a ty je nemůžeš nosit při roznášce letáků? Nesmí to být ale palčáky! Potom umýt ruce a vydesinfikovat. Rukavice zahodit.

Já tam otázku vidím, proč by měl moderátor odpovídat když otázku nevidí.

Drap

O tom zde nikdo nemůže rozhodnout. Kontaktuj svého zaměstnavatele. Ten ti řekne co a jak. Ruce si nejlépe ochráníš desinfekcí , a rukavice mi. Existuje spousta různých druhů rukavic. Pracovat vf nich, je jen otázkou zvyku. Slabé latexové co používají lékaqři aq podobně by asi byly vhodné.

quentos

„Díky za odpověď“? Odpovídá se na OTÁZKU, ale váš příspěvek neobsahuje ani jedinou. Moderátor aby věštil z křišťálové koule. Takže si nejprve ujasněte, na co se vlastně ptáte.

mosoj: zase blbě machruješ, ostatně jako obvykle. Otázka tam je teprve od té doby, co jsem pole pro otázku upravil. Viz historie úprav.