Říká se, že nejhlasitější muž v místnosti je nejslabší, souhlasíte?

Když opominem, že nanahluchlýhluchlej ignorant v místnosti není.

Nejlepší odpověď
ivo xxx

říká se ,že prázdný sud nejvíc duní…

Další odpovědi
annas

Dá se říct, že ano. ALe jsou i takové ženy. Jedna kolegyně se takto chovala.

Jenže záleží na tom, co si pod pojmem nejslabší představit. Třeba to, že má slabou paměť, je egocentrický., sliby jsou chyby.

K hlučným lidem patří člověk s temperamentem sangvinik Touží být středem pozornosti, umí zaujmout lidi třeba svým humorem, svými historkami atd. Upoutá svým smíchem, hlasitým projevem, zvláště když má kolem hodně lidí kolem sebe.

Jenže jeho negativem , tedy slabostí je to, že často to, co slibuje, nedotáhne do konce, nepřipustí si, že může být neomylný, nevnímá ostatní, zabývá se sám sebou, neumí naslouchat.

Takže tento hlučný člověk je nejslabší vzhledem k tomu, že je příliš zahleděný do sebe.

Drap

Je to nesmysl, Může být jen nahluchlý a tito lidé bývají vždy velmi hluční

ivzez

Souhlasím.
A neplatí to jenom pro místnost.
(–:

Mc Merkurion

… taky se říká, že pes který štěká nekouše … a kteří nejvíc štěkaj ???

Romainos

Nemyslím..Většinou ti hlasité bývají středem pozornosti jelikož jsou třeba vtipní

Kelt

Ale nejde do zevšeobecňovat. Nejslabší pes začíná útočit a pod. Někdo má silný hlas a podobně.

quentos

Opět nesmyslná generalizace.

anonym

*oprava – nahluchlý