zjentek

Řeší někdo v současnosti (5G sítě a td.) škodlivost záření mikrovlnné trouby?

Teď už asi ne, že?

Nejlepší odpověď
Hlada

Určitě se takoví ještě najdou. Psychiatrické léčebny jsou prý trvale obsazené.

Další odpovědi
aliendrone

Nwm. Možná blbci, kteří si mikrovlnku z nějakého jejich blbého důvodu „vylepšili“ (zbavili ochrany). Uvaž, že pro mikrovlnný ohřev se používá frekvence v řádu jednotek GHz (zpravidla na rezonanční frekvenci molekuly vody 2,45GHz s vlnovou délkou cca 12 cm). I když pojmeme širší spektrum, třeba 20GHz, což odpovídá vlnové délce 15 mm, tak prostě vyzařované elektromagnetické vlny se NEDOKÁŽÍ procpat ven. Jsou na to příliš „velké“. 😉 🙂

Orabelle

Příspěvek smazán administrátorem.

nyt foodle

In addition to the details provided here trap the cat, I'll also introduce you online. This is a very nice list of the games I've played, which includes some of my all-time favorites and most well-known titles. another subject. Different games that I bet you'll like.