dgfdgf

Prosím poradíte mi s pěstováním?

Chci si pěstovat několik rostlin, ne marihuanu, pod umělým světlem. Musí bejt žárovka, ale co ten zbytek? Jak vypadá ta lampa? Jak to mám na internetu najít? Do čeho se ta žárovka zapojí? Já mám v místnosti na stěně světlo, až si to koupim, mám to zapojit do něho? Nebo se to zapojí do elektrický zásuvky?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Na internetu hledej „světla pro indoor pěstování“ apod. Najdeš toho spoustu.

Další odpovědi
verunáček

Vepište odpověď…ahoj čau loopi.číhni se pleas na ¨hydroponie¨

vlajan1981

Nedávno jsem to viděla u jednoho známého a to světlo se už prodává jako hotové. Následně ho dáte nad to, co chcete pěstovat. Bude to chtít asi vymyslet nějaké uchycení. Všechno se dá ale koupit. Co se týče těch samotných světel, tak ta mají například tady: https://www.led­megrow.cz/ Když jsem to viděla na vlastní oči, tak mě to opravdu hodně zaujalo a docela přemýšlím nad tím, jestli to nezkusit také.

dgfdgf

Verunáčku co mi pomůže podívat se na hydroponie?

dgfdgf

Lamalam mě napadlo, že bych si koupil takovejhle stojan. https://www.go­ogle.cz/search?q=sto­jan+na+lampu&new­window=1&clien­t=opera&hs=w5D&bi­w=1280&bih=924&tbm=is­ch&source=lnms&sa=­X&ved=0ahUKEwiV2ouH-7TOAhWI_ywKHVZmCGw4KBD­8BQi8ASgB#imgrc=41vB7Hnl­0ZWLxM%3A Co myslíte?

mosoj

Pokud ty kytky budeš pěstovat na stropě, tak ano.