astrolmag

Čím a jak propojit gramofon DP-29F a sound bar SL5Y?

Odpovědi
Schluker

Bude to chtit prevodnik zvuku. Treba neco takoveho:
https://www.czc­.cz/premiumcord-prevodnik-av-kompozitniho-signalu-a-stereo-zvuku-na-hdmi-1080p/261922/­produkt?gclid=Cj0K­CQiAuJb_BRDJA­RIsAKkycUl3u6I4bVC1­U0gXH6kaFUfLFYM­Kp_vRof9oUqcrnth_pA51_L­EUIkoaAgr8EAL­w_wcB

Hlada

Nijak. Je to nesmyslná kombinace.
Vestavěný korekční předzesilovač má na výstupu 2,5 mV, takže za něj bys musel zařadit druhý předzesilovač, A/D převodníkem převést na vstup sound baru, kde by se znovu dekódoval na analogový. Těžko říct, co by z toho lezlo. Sound bar je pro zlepšení zvuku z televize. Stereofonní soupravu nemůže nahradit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Do POLE PRO OTÁZKU se píše OTÁZKA.