BeRaut

Projížděl jsem brigády a našel jsem nějakou která se mi úplně nezdá… jedná se o vyplňování nějakých dotazníku.

Má s tím někdo nějakou zkušenost??

Nejlepší odpověď
Malvína

Snad z 99% se jedná o podvodné nabídky přivýdělku.

Další odpovědi
ivzez

Musel byste uvést, kdo ty dotazníky nabízí.

Vyplňování dotazníků nebývají podvody. Problém je v tom, že dotazníky
bývají zaměřeny na určitou skupinu spotřebitelů (ne každý dotazník
mohou vyplňovat všichni), nechodí moc často a odměna není nijak vysoká.
Měsíčně si lze přijít na pár desítek, maximálně stovek korun.

Nebudete-li očekávat vyšší přivýdělek,
nemusíte se vyplňování dotazníků obávat.

(Osobní zkušenost.)

Kepler

Já jsem si sociologickým průzkumem v terénu (v domácnostech) vydělal několik desítek ticíc korun. Bez bližších informací o co jde a která firma to zadala, nemůžu nic doporučit.