Yoseilin

Projímadlo do jídla.

Zdravím, vařím manželovi do práce obědy které si musí nechávat ve společné lednici v kuchyňce, nespočetněkrát se stalo že mu nebo jeho kolegům někdo oběd doslova sežral a prázdnou krabičku (se jménem) vrátil na místo. Kdyby se to stalo jednou, člověk by nad tím mávnul rukou ale tohle se děje prakticky na denním pořádku. Proto by mě zajímalo jestli víte o nějakém projímadle které by se dalo přidat do jídla abychom zjistili kdo za tímhle stojí. Samozřejmě to nehodláme s dávkováním nějak přehánět, nechceme si tu zahrávat se zdravím ale představte si jaké by to pro vás bylo makat 12 hodin a nemít možnost se najíst. Děkuji.

Nejlepší odpověď
marci1

Projímadlo ne. Vyřešila bych to uzamykatelným boxem na jídlo.
😄
https://www.bo­nami.cz/p/uza­mykatelny-box-na-jidlo-do-lednice-innovagoods

Další odpovědi
Drap

Myslím, že výhodnějším řešením by bylo umístit někde skrytou kameru.

NicoleNici

S tím projímadlem to je dobrý a osvědčený trik, kterých bych se nebála použít. Ikdyby to zloději rozthalo řitní otvor tak to není Váš problém přeci, je to jídlo Vašeho manžela a ten například má teď zácpu tak potřebuje jíst projímavé jídlo. No a co. Tady odpověď níže od mistra Filipa bych úplně ignorovala. Však krást jídlo legální není tak proč by nemohl patřičný dostat trest! Druhá možnost, kamera, zámek, jak tu čtu by mohlo zabrat. Poslední moje rada. Uvařte něco opravdu hnusného. Ano bohužel to bude plýtvání s jídlem , ale mohlo by to pomoct. Připravte něco co bude mít tak odpornou chuť, že pachatel co to ochutná už nikdy znovu po tom jídle nesáhne, protože si netroufne. Nebo tam dejte něco plesnivého. Já bych si věděla poradit hned, na mě si žádný zm*d nepřijde. Prosím prosím chci potom vědět po čase jak to dopadlo a jak se situace vyřešila.