CTTON

Proč v letadlech existuje autopilot už tak dlouho a v autech to trvá další desítky let?

Odpovědi
anonym

  1. Autopilot v letadle nemusí hlídat, jestli se letadlo nachází v pravým pruhu.
  2. Autopilot v letadle nemusí sledovat dopravní značky.
  3. Autopilot v letadle nemusí sledovat a dávat přednost chodcům.
  4. Autopilot v letadle nemusí zjišťovat a sledovat, zda cestu neopravují dělníci.
  5. Autopilot v letadle nemusí zhasínat dálkovky, když proti němu něco jede.
  6. Autopilot v letadle nemusí sledovat, jestli neblikaj šraňky.

A tak dále.

Edison

  1. Autopilot v letadle toho moc neumí.
  2. Letecký provoz není tak hustý.
  3. Pořád je hlavní osobou v letadle kapitán.
  4. Pořád v letectví funguje ATC.

.

Pročti si něco o leteckém provozu a pochopíš.

Mc Merkurion

… no, možná proto, že ty silnice na nebi jsou přeci jen kraoet víc rovnější a delší …