zvonisek

Proč se vlastně staví hřbitovy a chodí tam, když podle některých po smrti není nic?

V tom případe by to bylo nebostikum jedno, kde jsou a co s nimi je. Já si myslím, že po smrti není úplný konec, ať je to nebe, ráj, reinkarnace, vesmír, časoprostor,… Takže si myslím, že je důležité povídat si u hrobecku a zapálit svíčku a nejenom na dušičky.

Odpovědi
zett

A kam by ty nebožtíky potom dávali? Nechali je se volně válet po ulici?

ivzez

Pro vzpomínky.