Smack

Proč se v kriminále z chlapů stávají homosexuálové?

Ti co tam jsou už delší dobu.

Nejlepší odpověď
zjentek

Netuším, osm let jsem neměl babu a furt jsem hetero.

Možná dobrá imunita, nevím… co já vím?

Další odpovědi
Adam2006

Maji vetsi miru homosexuality než běžná populace, je to logické heterosexualní muž se vězení bojí víc než homosexualni a bude se vic snažit aby se zde nedostal připadně páchat trestnou činnost nebude.

Čecho_slovák

Je to přechodný stav.

Reezo

Tak ve věznicích jsou lidé rozdělený podle pohlaví. Muži v mužské věznici a ženy v ženské věznici.
Každopádně sex se stejným pohlavím hned neznamená to, že by byl člověk homosexuál. Homosexuál je osoba, kterou nevzrušuje opačné pohlaví. Může jít i o znásilnění, pokud s tím jedna ze stran nesouhlasí. Jinak k tomu dochází právě když je člověk nevybouřený a nemá třeba co ztratit.

iceT

To je jen z nouze.

Pepa25

Nestávají. Pouze se tak někteří chovají.

elkon

Asi jim to „šmakuje“.

df

Osobní zkušenost?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

Adam2006 > pro svá rezolutní tvrzení máš nějaké hodnověrné podklady, nebo jen tak odhaduješ?