dust8

Proč se už neotevřou papírnictví?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Od 27.4. mohou být otevřeny, pokud nejsou v nákupních centrech, od 11.5. i v nákupních centrech. V konkrétném případě ale samozřejmě závisí na majiteli.

Zjednodušení a urychlení otevření obchodů hodně pomohl tlak na vládu (opozice, usnesení soudu), jednu dobu to vypadalo, že se budou obchody otevírat podle toho, kolik chodí členům vlády emailů ☹

Další odpovědi
quentos

Proč by se „už neotevřely“? To jako už nikdy? Někdy se určitě otevřou.

da ny

U nás menší papírnictví ani nezavřelo. Mají tam pár drogistického zboží (jar, Savo, desinfekci, sáčky, ubrousky, igelitové pytle, svíčky, potravinové folie, alobal a papír na pečení)., měli stále otevřeno.
V každém větším super/hypermarketu je oddělení papírnictví. Měli otevřeno.