PwoCe

Proč se tu často dávají stejné otázky?

Mám pocit hlavně u uživatelů lgee, ctton. Přijde mi, že otázky často opakují.

Nejlepší odpověď
quentos

Někteří uživatelé neumějí používat archiv a jiní si myslí, že takto nečestně nahoní body.
Někteří zase neumějí otázku ukončit otazníkem.

Další odpovědi
zbyndo

Ak položím otázku, ktorá už bola daná, môže sa mi to stať, neprezeram predtým celý archív. Ale ak jeden užívateľ pokladá viackrát tú istú otázku, to by sa nemalo stavať, aspoň môj názor

ozzius

Též může být možnost, že odpovědi už nemusí být aktuální

Gonfaloniér

…jen, jestli se neptá sám ctton, „nebo“ lgee?
Protože je to vůl.