orestez

Proč se nevyrábí toaletní papír s příchutí chilli?

Tento jsem koupil za 49 Kč a čtu, že je tam heřmánek a vitamín E. Uvital bych uzené, nebo papričky.

Nejlepší odpověď
Malvína

S příchutí? Ochutnáváš snad toaletní papír? 🙂
Ne, vážně… Nedovedu si představit používat papír s chilli. Ale můžeš ten klasický potřít Tabascem. Dej nám pak echo, jaké to bylo 😉

Vzpomněla jsem si teď na jeden e-shop, kde prodávali „ujeté“ dárky. Jako zubní pasta s příchutí slaniny, či slaninové mýdlo. Možná se časem objeví i tvůj vysněný toaletní papír 🙂

Další odpovědi
da ny

Protože jsem žena (neutíráme si pouze zadele…), tak bych si toaletní papír napuštěný heřmánkem ze zřejmých důvodů nekoupila (ani vlhčený)!
Žádný barevný a „voňavý“ papír nekupuji (jsou nevhodné pro ženy a dívky).

P/říchutě mne netrápí, jsou mi ukradené, na WC nic nežužlám :D

Arne1

Hele, zkus si namočit prst do čili a pak jím přejet kolem příslušných míst. Vsadím se, že tě takové nápady přejdou.

Pro ty správné fajnšmekry ale existuje jedna specialitka – na Ukrajině se dá koupit toaletní hajzpapír s obrázky Putina.

Kepler

Asi se nejedná o příchuť, ale o vůni. Já teda chuť řitním otvorem nevnímám, to bych musel jinak vzít provaz a jít se zastřelit do rybníka. O vůni panapru by se dalo diskutovat, ale nemá šanci přebít ty jedovaté zplodiny.

zjentek

Asi ze stejnýho důvodu, proč nikde netočej fazolovou zmrzlinu ;(

@Kepler: Ty cítíš rektálem? To máš dobré, jak to děláš?

marci1

Protože by byl o něj takový zájem, že by ho nestačili vyrábět. 🙂

aliendrone

Protože ti, kteří jsou tak zoufale hladoví, aby sežrali i toaleťák, tak ti na něj NEMAJÍ! Ti, co si ho koupí ho prozměnu převážně nežerou, takže by taková výroba byla k ničemu. ;) :D :D

BTW – VŠICHNI se pletete ohledně „chilli“ hyg. papírů!! >>
https://www.chi­llyintima.cz/pro­dukty?chilly-pocket-fresh-intimni-ubrousky
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Jen tak na okraj – dámy, která z vás by byla ochotná zkusit „intimní chilli ubrousky“??? ;) :D :D

Cenobita

Rozmačkej feferonku a potři si penis a žalud, dostaneš odpověď, která tvůj hlad po vědění uspokojí.

orestez

@Cenobita, proč penis a žalud k uspokojení vědění?

orestez

Pardón, jednou mě napadlo před souloží natentovat ztoposval mletým chilli. Protože partnerka hodně vlhčila, ani to nepoznala a vyplavila prášek ven.

Malvína

Zjentku, o fazolové zmrzlině taky nevím, ale v létě se chystám na tvarůžkovou. Snad mě oslní svou chutí 🙂

orestez

K ní přikusovat mraženou polévku.

zjentek

Jo, ta je výborná! ;)

Malvína

Ad Kepler: Jasně, vím, že byla myšlena vůně, ale mě obecné baví to chuťové přirovnání. Sprchový gel s příchutí vanilky atd. atd. 🙂

orestez

Pravda, příchutě ochutnávám předními ústy.