Kepler

Proč nelze dát politice tolik potřebný plnohodnotný třetí rozměr?

Ti nejhorší nás táhnou dolů – rovnou do pekla, zbytek se přetahuje v dvourozměrné rovině doprava a doleva. Jak to, že zatím nikdo nedal jasnou vizi kterak vzhůru? Nebo dal, ale byla mylná? Připomíná mi to slova Stvořitele, který právě představoval Adamovi Evu (kterou uplácal z hlíny a jeho žebra). „A pozor Adame, zde se nachází lůno lásky!“ Jenže v tuto chvíli vyskočil ze země čert a povídá: „Nevěř mu Adame, je to obyčejná p***“ Zkrátka to vždycky někdo pokazí.
https://www.fre­epik.com/premi­um-photo/3d-king-cobra-world-s-longest-venomous-snake-isolated-white-background-king-cobra_2282294­.htm#page=4&qu­ery=devil&posi­tion=20

Nejlepší odpověď
L.G.

Nesepíná „politický trh“, konkurenční faktor nevyvolává tlak ani na cenu ani na kvalitu, stačí nebýt Babišem, programově nemá nikdo nic, zahleděnost a plagiátorství převážně z Německa prostor pro českou státnost rozkládá, čeká se co kdo jak, samostatná iniciativa jen ve formě kosmetického výstřelku, pro ilustraci přístup k pandemii, půjdeme cestou Izraele, Portugalska atd., a furt dle čísi předlohy, že by vláda zavelela k průkopnictví jsem nezaznamenal, takže převážně a hlavně kvůli tomu vertikála prozatím nemá šanci… 👎

Další odpovědi
aliendrone

A nejsi ty „trochu náročný“, 2 rozměry ti nestačí? ;)
Hele, mám temné podezření, že VĚTŠINA našich politiků a političek by se utopila už ve vektorové algebře, natož ve vícerozměrném tenzorovém počtu. To by to vypadalo… :D :D :D

Ale k tomu čertovi – já bych fenomén „obyčejná p***“ ani zdaleka NEPOCEŇOVAL. Občas si myslím, že kdyby na to přišlo, tak dokáže pohnout celým světem. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.