12kolemjdouc

Proc nekteri muzi chteji aby jim starsi atraktivni zeny delaly matku?

Psychologicka otazka. Ze jjm dela dobre aby k nim bylo zachazeno jako s mladym.

Odpovědi
elkon

To není otázka psychologická, ale úchylná.

da ny

Proč si mladší muž vybere za partnerku starší ženu (s věkovým rozdílem 1é, 15, 20 let), bych věděla. I hlas přírody tomu nahrává. Na to se neptáte.
Že touží, aby jim: „atraktivni zeny delaly matku“, mne nikdy nezajímalo/ne­zajímá. Ani jiné úchylky neřeším, nemám potřebu „pitvat“.

Ametyst

Mně to překvapivě připomnělo rozhovor s Mnislavem Zeleným- Atapana, který trávil mnoho času mezi Amazonskými Indiány. Když muže přestane bavit jeho žena a děti, najde si starší ženu, která už nemá manžela, a je o ni hezky postaráno. Pěkná důchodová reforma.:-))
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6LKcA5L10kA

xiperio

No jsou různé úchylky. Proti gustu žádný dišputát.

zjentek

Svět je plný úchyláren. Tak jsem přemýšlel, že by ani nebylo možná marný, kdyby matku dělala taky nějaká fajná lolita. Mlčím mlčím…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.